خدمات بیمه ,یکی از ابزارهای کلیدی فقر زدایی !

ساخت وبلاگ
چکیده : ایجاد اشتغال کامل -تلاش در افزایش میزان درآمد خانوارها متناسب با افزایش سطح تورم سالانه -افزایش تولی... با عنوان : خدمات بیمه ,یکی از ابزارهای کلیدی فقر زدایی ! بخوانید :

ایجاد اشتغال کامل -تلاش در افزایش میزان درآمد خانوارها متناسب با افزایش سطح تورم سالانه -افزایش تولیدات داخلی و مالا افزایش ثروت ملی -افزایش سطح دانش و اطلاعات خانوارها در خصوص تخصیص بخشی از درآمدها به پس انداز و...از جمله برنامه هایی هستند که دولت ها به منظور فقر علمی و کارشناسان مبرز و شرکت های توانمند خاص دارد که تنها دانش بشری موجود اینک خدمات ,,بیمه گری ,,است .

آگاه نمودن عموم مردم نسبت به واریته های مختلف خدمات بیمه گری و تبیین تاثیرات ژرف این خدمات در استحکام خانواده ها و بنگاههای اقتصادی از جمله وظایف صنعت و شرکت های بیمه است که در واقع در پس ماموریت های ذاتی آنهاخدمات ,,فقر زدایی ,,در کمک به دولت ها نهفته است.

صنعت بیمه نیز با گذر از نظریه های تقصیر و خطر اکنون در آغاز هزاره سوم میلادی به ایستگاه ,,بیمه گذار شریکی ,,رسیده که این مرحله اوج خدمات صنعت بیمه در کمک به دولت هادر برنامه های ,,,مبارزه با فقر ,,,در جوامع    و کشورهاست .

وظیفه حرفه ای تک تک اهالی صنعت بیمه است تا اصل ,,شریکی مشتری ,,در صنعت بیمه و نقش فقر زدایی آنرا برای مدیران دولتی و عموم هموطنان عزیزمان اطلاع رسانی و تشریح کنند.

*کارشناس مطالعات ریسک و بیمه

|+| نوشته شده توسط مدیر فروش در یکشنبه بیست و ششم آذر ۱۳۹۶  |

...
نویسنده : بازدید : 13 تاريخ : پنجشنبه 26 بهمن 1396 ساعت: 4:39